LIFESTYLE

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę”

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa

Data publikacji: 2017-08-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę”
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera.

Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę” - Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera.

 

Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera. Najmłodsi mieszkańcy Warszawy zobaczą nagrodzoną Cezarem animację na podstawie książki Antoine’a De Saint-Exupery – „Mały książę”. To jedna z najbardziej lubianych powieści, zarówno przez dorosłych, jak i dzieci na całym świecie. Na seans zaprasza organizator wydarzenia – firma Ghelamco Poland.

 

 

Podczas sobotniego seansu miłośnicy bajek zobaczą francuską animację z 2015 r. pt. „Mały Książę” w reżyserii Marka Osborne’a. To pięknie zrealizowana i wzruszająca historia, oparta na znanym dziele Antoine’a De Saint-Exupery, lecz nietrzymająca się ściśle literackiego pierwowzoru.

 

Bajka opowiada o świecie fantazji i marzeń, w który wierzy pewien starszy pilot. Jego nową sąsiadką została pedantyczna kobieta z pokorną córeczką, której życie podporządkowane jest zasadom matki i toczy się zgodnie z niekończącym się planem nauki. Ale pewnego razu ten plan nagle ulega rozbiciu, gdyż w życiu dziewczynki pojawia się nowy przyjaciel – sąsiad pilot, który opowiada jej niesamowite historie o Małym Księciu i świecie dalekich gwiazd. Niedługo później dwójka marzycieli wyruszy w podróż, pełną niebezpieczeństw, magii i prawdziwej przyjaźni.

 

Oprócz seansu, na dzieci będą czekały słodkie lizaki, a w restauracji The Place będzie dostępne menu w promocyjnych cenach. Takie atrakcje tylko na placu Europejskim – już w sobotę 5 sierpnia o 11:00. Wstęp wolny.

 

Szczegóły wydarzenia dostępne są na stronie: www.facebook.com/events/280954435646160.   

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Kino dla dzieci na placu Europejskim: „Mały książę” - Już w najbliższą sobotę o godzinie 11.00 na placu Europejskim kolejny raz zapanuje bajkowa atmosfera.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy