W trosce o zdrowie rodziny

O bezpieczeństwo maluszka dbasz od pierwszych godzin jego życia. Czuwasz nad snem, posiłkami i zabawą bobasa. Pragniesz stworzyć dziecku bezpieczny dom. Ale nie zawsze zdajesz sobie sprawę z zagrożeń, które czyhają na niego w czterech ścianach. Niewiele mam wie, jak bardzo niebezpieczne dla zdrowia może być powietrze, którym oddychamy!
Niewidzialny wróg
Powietrze, którym oddychamy jest zanieczyszczane mnóstwem szkodliwych czynników. Dym papierosowy, roztocza, bakterie, zła wentylacja oraz klimatyzacje przyczyniają się do obniżenia jakości powierza. Wchłaniane zanieczyszczenia są przyczyną wielu groźnych schorzeń układu oddechowego oraz alergii. Dzieci, szczególnie najmłodsze, są najbardziej narażone na działanie szkodliwych czynników zawartych w powietrzu.
Oczyszczacz potrzebny od zaraz!
Jeśli chcesz uniknąć groźnych konsekwencji oddychania zanieczyszczonym powietrzem, skorzystaj z oczyszczacza AIR PURIFIER firmy NScessity (z wbudowanym jonizatorem i filtrem HEPA). To najbardziej skuteczny sposób unieszkodliwiania wirusów, bakterii i pleśni znajdujących się w powietrzu. Doskonale dba o higienę i poprawia jakość powietrza. Dzięki stosowaniu oczyszczacza AIR PURIFIER możesz ochronić swoje dziecko przed występowaniem takich chorób i dolegliwości jak astma, alergie, zapalenie zatok.
W trosce o zdrowie
Wirusy, pleśnie i bakterie znajdujące się w powietrzu są szczególnie groźne dla małych dzieci. Nowoczesne urządzenie AIR PURIFIER usuwa niemal 100% zanieczyszczeń z powietrza, którym oddycha maluszek. Oczyszczacz firmy NScessity działa wielotorowo: filtr HEPA usuwa nawet najmniejsze zanieczyszczenia znajdujące się w powietrzu, aktywny filtr węglowy eliminuje nieprzyjemne zapachy, a jonizator ? uwalniając jony ujemne ? sprawia, że w pomieszczeniu zagości świeżość. Wybierając AIR PURIFIER, masz gwarancję pełnej higieny powietrza. Twoje dziecko będzie wypoczęte i szczęśliwe, w pełni gotowe na radosne odkrywanie świata.
AIR PURIFIER . ?Na spokojny sen, na dobre samopoczucie, na zdrowe życie!
Więcej informacji rodzice znajdą na stronie www.nscessity.pl

Authors
Tags , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top