LIFESTYLE

Drewno i porcelana w nowej kuchni KAMPlus

Minimalizm drewnianych matowych frontów przełamany intrygującym akcentem energetycznego turkusu to odważna propozycja firmy KAM dla tych, którzy chcą być pionierami w łamaniu monopolu wysokiego połysku w zabudowach

Data publikacji: 2015-11-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Drewno i porcelana w nowej kuchni KAMPlus
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Minimalizm drewnianych matowych frontów przełamany intrygującym akcentem energetycznego turkusu to odważna propozycja firmy KAM dla tych, którzy chcą być pionierami w łamaniu monopolu wysokiego połysku w zabudowach kuchennych.

Drewno i porcelana w nowej kuchni KAMPlus - Minimalizm drewnianych matowych frontów przełamany intrygującym akcentem energetycznego turkusu to odważna propozycja firmy KAM dla tych, którzy chcą być pionierami w łamaniu monopolu wysokiego połysku w zabudowach kuchennych.

Minimalizm drewnianych matowych frontów przełamany intrygującym akcentem energetycznego turkusu to odważna propozycja firmy KAM dla tych, którzy chcą być pionierami w łamaniu monopolu wysokiego połysku w zabudowach kuchennych.

 

Jak zapowiadają designerzy, w nadchodzącym sezonie nadal modne będą minimalistyczne zabudowy kuchenne, w tym jednobarwne fronty w wysokim połysku, ale prawdziwym hitem staną się fronty matowe i meble przyciągające uwagę kolorystycznym akcentem, np. we wnętrzach otwartych półek, które są zdecydowanym "must have" najnowszych aranżacji kuchennych.

– Jeżeli decydujemy się na kolor to najlepiej intensywny, taki jak turkus, pomarańcz czy kurkuma, stosujemy go jednak z umiarem – radzi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka Spółki Meblowej KAM z Milejewa.

 

Góra i dół

Dzięki nowej propozycji linii wzorniczej KAMPlus udało się osiągnąć optyczną lekkości wnętrza i wrażenie większej przestronności. Wszystko to za sprawą połączenia jednobarwnych matowych frontów górnych szafek oraz ciemniejszej dolnej zabudowy, której fronty odzwierciedlają naturalny rysunek drewna. Jednocześnie drewniany dekor dębowy wykorzystano również w korpusach górnych szafek, przez co projekt – pomimo zróżnicowania – stanowi spójną całość.

– Połączyliśmy piękny matowy dekor w odcieniu porcelany, z dekorem dąb highline z naszej nowej kolekcji dekorów wysoko strukturalnych, które – również poprzez wrażenie haptyczne – wiernie oddają usłojenie drewna – zdradza projektantka firmy KAM.

W nowej aranżacji linii KAMPlus na pierwszy plan wysuwają się doskonałe proporcje kolorystyczne. Dekory i struktury doskonale się razem prezentują, tworząc atrakcyjną i harmonijną kompozycję wzorniczą. Rozsądnie zastosowany kolor turkusowy w postaci ozdobnego pasa nad blatem i we wnękach otwartych półek mocno ożywił zabudowę, ale jej nie przytłoczył.

–  Aby całości dodać przysłowiowego „pazura” wprowadziliśmy kontrastowy akcent w postaci dekoru turkusowego. Nie tylko ożywił aranżację, ale nadał jej zupełnie nowego, intrygującego charakteru – mówi Sylwia Mikutel Kowalska

To kuchnia, która przyciąga uwagę i na pewno nie pozostanie niezauważona.

 

Indywidualne udogodnienia

Kolekcja KAMPlus pozwala na dowolne komponowanie zabudowy kuchennej, ponieważ jest przygotowywana na zamówienie klienta, zgodnie z wymiarem wnętrza i indywidualnymi potrzebami domowników w zakresie sprzętu AGD i zastosowanych udogodnień. Zawsze jednak szafki czy szuflady wyposażone są w najwyższej jakości rozwiązania techniczne i okucia gwarantujące komfortowe użytkowanie mebli, począwszy od szuflad z pełnym wysuwem, które zapewniają łatwy dostęp do ich zawartości, poprzez zintegrowane ciche domykanie frontów i systemy spowalniające ich zamykanie. W przypadku wyboru układu kuchni w popularnym kształcie L producent proponuje autorskie rozwiązanie w postaci szafki narożnej z pojemnymi szufladami, których fronty są ułożone pod kątem 90 stopni. Pozwala to optymalnie zagospodarować narożnik i w 100% wykorzystać całą przestrzeń tak głębokiej szafki.  

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Drewno i porcelana w nowej kuchni KAMPlus - Minimalizm drewnianych matowych frontów przełamany intrygującym akcentem energetycznego turkusu to odważna propozycja firmy KAM dla tych, którzy chcą być pionierami w łamaniu monopolu wysokiego połysku w zabudowach kuchennych.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

hastagi na stronie:

#kamplus sylwia

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy