Produkty dla dzieci

Jak wybrać rożek dla niemowlaka?

Jaki rożek dla malucha? Rożek niemowlęcy to stały element wyprawki malucha. Używany od dziesiątek lat, bezustannie udoskonalany, dziś jest produktem wprost idealnym. Rekomendują go nasze

Jaki rożek dla malucha?

Rożek niemowlęcy to stały element wyprawki malucha. Używany od dziesiątek lat, bezustannie udoskonalany, dziś jest produktem wprost idealnym. Rekomendują go nasze babcie i mamy, polecają lekarze i położne. Dlaczego rożek jest tak ważny? Jaką pełni funkcję? Czy da się go czymś zastąpić?

Rożek obfitości

Czy warto kupić rożek dla noworodka? Zdecydowanie warto. Dlaczego? Ponieważ tylko rożek potrafi w pełni dostosować się do potrzeb nowonarodzonego dziecka, zapewniając niemowlęciu warunki zbliżone do tych, które zna z maminego brzucha ( m.in. odpowiednią temperaturę czy charakterystyczną ciasnotę). W efekcie noworodek otulony rożkiem szybciej odnajduje się w nowej dla siebie rzeczywistości, jest bardziej spokojny, rzadziej obserwuje się u niego występowanie tzw. Odruchów Moro. Rożki są także niezastąpione przy noszeniu i tuleniu maluszka w pierwszych tygodniach po porodzie (zanim świeżo upieczeni rodzice nabiorą pewności i wprawy), w czasie werandowania czy pierwszych spacerów z dzieckiem. Warto także wiedzieć, że – wbrew obiegowej opinii- przydatność rożków nie kończy się po dwóch miesiącach. Jego funkcjonalność sprawia, że może być z powodzeniem wykorzystywany przez kolejne tygodnie m.in. jako kołderka czy mata do zabawy z pociechą.

Powiew wiosny w szafie niemowlęcia

Wszystkie produkty polskiej firmy Samiboo są produkowane z wysokiej jakości 100% bawełny dostarczanej wyłącznie przez sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Przebadane na obecność szkodliwych substancji, z antyalergicznym wypełnieniem, z Certyfikatem Oeko-Tex Standatd 100 i Certyfikatem Bezpieczne dla Dziecka spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających maluchów. Dodatkowo wszystkie produkty Samiboo są pakowane w ekologiczne, płócienne torby z długim uchem lub płócienne woreczki, które mogą być wykorzystane m.in. podczas spacerów, zakupów czy podróży. Idealne rozwiązanie dla mam ceniących funkcjonalne, proekologiczne rozwiązania ubrane w estetyczną formę.

Rożek becik Samiboo – cena: 129 pln , więcej informacji o wiosennej kolekcji rożków Samiboo rodzice znajdą na www.babymama.pl

Rożek Becik małpki na turkusowym minky Samiboo-001-2014-02-24 _ 07_51_24-75

Rożek Becik ptaszki fuksja minky Samiboo-002-2014-02-24 _ 07_51_24-75

Rożek Becik sowy na ivory minky Samiboo-003-2014-02-24 _ 07_51_24-75

hastagi na stronie:

#rożki dla dzieci

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy