Ciastolinowe informacje

Niech żyje namiot

Niech żyje namiot
ogrodowy lub domowy!

Stylowe, romantyczne namioty dla dzieci, znanej brytyjskiej firmy Win Green nareszcie w Polsce.

Niezwykła kolekcja namiotów ogrodowych, tak ukochanych przez Anglików, dotarła nareszcie do Polski. Piękne kolory i klasyczne wzory stanowią inspiracje dla dziecka, zachęcając do zabaw rozwijających wyobraźnię.

Dla dziewczynek firma Win Green poleca min. romantyczne namioty ozdobione elfami i uroczymi bukietami kwiatów. Dla chłopców: garaż dla prawdziwego mechanika, namiot Szeryfa z Dzikiego Zachodu, indiańskie Tipi.
Namioty rozkładają się na lekkiej aluminiowej ramie. Dzięki niej namiot można postawić w ogrodzie, jak i w pokoju dziecka i rozkoszować się ich staroświeckim, romantycznym urokiem.
Kolekcje Win Green to przeciwieństwo masowo produkowanych ?plastikowych? zabawek. To powrót do romantycznych, mających staroświecki urok przedmiotów, w których wykonaniu liczy się dbałość o najmniejszy detal, dokładność wykończenia.

Namioty firmy Win Green dostępne są w sklepie www.zyrafyzszafy.pl na indywidualne zamówienie, ale planowane jest wprowadzenie ich do ciągłej sprzedaży.
Win Green to działająca od 2001 roku, brytyjska firma produkująca tekstylne dodatki do pokoi dziecięcych. Domki, namioty, dywaniki, pufy i inne akcesoria są starannie zaprojektowane i ozdobione wysokiej jakości haftami oraz aplikacjami.

Produkty Win Green sprzedawane są w największych domach handlowych w Wielkiej Brytanii (Harrods i Selfridges) i USA (Schwartz i Barneys), sklepach stacjonarnych i on-line w całej Europie.
Więcej informacji o namiotach: http://zyrafyzszafy.pl/kategorie/3/Do_zabawy.html

hastagi na stronie:

#namiot dla dziewczynki #Duży namiot dla dzieci #namiot domek duzy #namiot ogrodowy #namioty dla dzieci do zabawy #namioty dziecięce #namioty turystyczne dla dzieci #strojenie konia indianskiego

Similar Posts