LIFESTYLE

MotoMikołaje przyjadą do Portu Łódź

MotoMikołaje przyjadą do Portu Łódź
W najbliższy weekend w Porcie Łódź będziemy zbierać pieniądze na Domy Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Zbiórkę poprowadzą MotoMikołaje - niezwykli goście, którzy pojawią się w Centrum wraz ze swoimi

Data publikacji: 2018-11-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: MotoMikołaje przyjadą do Portu Łódź
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

W najbliższy weekend w Porcie Łódź będziemy zbierać pieniądze na Domy Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Zbiórkę poprowadzą MotoMikołaje – niezwykli goście, którzy pojawią się w Centrum wraz ze swoimi motocyklami.

MotoMikołaje przyjadą do Portu Łódź - W najbliższy weekend w Porcie Łódź będziemy zbierać pieniądze na Domy Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Zbiórkę poprowadzą MotoMikołaje - niezwykli goście, którzy pojawią się w Centrum wraz ze swoimi motocyklami.

W najbliższy weekend w Porcie Łódź będziemy zbierać pieniądze na Domy Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Zbiórkę poprowadzą MotoMikołaje – niezwykli goście, którzy pojawią się w Centrum wraz ze swoimi motocyklami. Dzięki akcji dzieciaki z łódzkich domów dziecka znajdą pod choinką prezenty. Bądźmy w ten weekend najwspanialszymi Mikołajami dla najmłodszych!

Grudzień to miesiąc, gdy w powietrzu czuć już atmosferę Świąt. To czas przygotowań i zakupów prezentów pod choinkę. Warto pamiętać jednak nie tylko o najbliższych, ale również o dzieciach, do których Mikołaj ze świątecznymi prezentami pojawi się tylko dzięki naszej pomocy. W pierwszy grudniowy weekend w Porcie Łódź odbędzie się kwesta dobrze znanych MotoMikołajów, czyli grupy motocyklistów, którzy w okresie przedświątecznym organizują w różnych miastach Polski charytatywne zbiórki dla dzieci z domów dziecka.

Udział w wydarzeniu to cudowny gest w stronę maluchów, ale również okazja do spędzenia wolnego czasu inaczej niż zwykle. Podczas kwesty podziwiać będzie można bowiem wystawę motocykli różnych marek i modeli. Maszyny pojawią się w kilku miejscach zlokalizowanych na terenie Portu Łódź, m. in. w Atrium, przy fontannie rozgwieździe oraz w alejce przy FitFabric. Na wystawie obejrzymy motocykle sportowe, szosowo-turystyczne, torowe, zabytkowe, choppery, cruisery, bobbery, customy oraz maszyny typu cafe racer znanych marek Yamaha, Honda, Harley Davidson, Junak, Kawasaki, BMW.

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:MotoMikołaje przyjadą do Portu Łódź - W najbliższy weekend w Porcie Łódź będziemy zbierać pieniądze na Domy Dziecka numer 2 i 3 w Łodzi. Zbiórkę poprowadzą MotoMikołaje - niezwykli goście, którzy pojawią się w Centrum wraz ze swoimi motocyklami.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Przeczytaj też!  Wielkie kino w białostockiej podstawówce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy