LIFESTYLE

Porcja zabawy w upalne dni – mrożone Danonki idealne na lato

Data publikacji: 2018-06-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Porcja zabawy w upalne dni – mrożone Danonki idealne na lato
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Lato zbliża się wielkimi krokami, a na dzieci czekają już kolorowe patyczki dołączone do Danonków w kubeczku, dzięki którym każdy przedszkolak w prosty i przyjemny sposób przygotuje orzeźwiające mrożone serki.

Porcja zabawy w upalne dni – mrożone Danonki idealne na lato - Lato zbliża się wielkimi krokami, a na dzieci czekają już kolorowe patyczki dołączone do Danonków w kubeczku, dzięki którym każdy przedszkolak w prosty i przyjemny sposób przygotuje orzeźwiające mrożone serki.

To już niemal tradycja, że o tej porze roku na sklepowych półkach pojawiają się Danonki z patyczkami. Kolorowy dodatek to nie tylko gadżet, który gwarantuje dzieciom mnóstwo zabawy i radości z samodzielnego przyrządzania orzeźwiającej przekąski. To także inspiracja dla rodziców do tego, by w ciepłe dni podawać mrożone Danonki jako jedną z porcji produktów mlecznych, których w diecie dziecka nie powinno zabraknąć. 

Mrożone serki zawierające wapń i witaminę D* mogą stanowić jedną z 3-4 porcji produktów mlecznych zalecanych przez Instytut Żywienia i Żywności. Sprawdzą się świetnie jako element małego posiłku: drugiego śniadania lub podwieczorku. W tym roku na dzieci czeka jeszcze jedna atrakcja: wyjątkowy danonkowy foodtruck pełen mrożonych serków. Od końca czerwca do połowy lipca będzie można natknąć się na niego w nadmorskich miejscowościach, w pobliżu plaży.

* Ważna jest zróżnicowana i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Porcja zabawy w upalne dni – mrożone Danonki idealne na lato - Lato zbliża się wielkimi krokami, a na dzieci czekają już kolorowe patyczki dołączone do Danonków w kubeczku, dzięki którym każdy przedszkolak w prosty i przyjemny sposób przygotuje orzeźwiające mrożone serki.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dziecko