LIFESTYLE

Dzień Dziecka pełen atrakcji – świnka Peppa odwiedzi Bytom

Data publikacji: 2017-05-26
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Dzień Dziecka pełen atrakcji – świnka Peppa odwiedzi Bytom
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Balonowe zoo, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkursy, a przede wszystkim spotkanie ze świnką Peppą i jej bratem Georgem. To tylko część atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci, które 3 czerwca odwiedzą Agorę Bytom.

Dzień Dziecka pełen atrakcji - świnka Peppa odwiedzi Bytom - Balonowe zoo, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkursy, a przede wszystkim spotkanie ze świnką Peppą i jej bratem Georgem. To tylko część atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci, które 3 czerwca odwiedzą Agorę Bytom.

Zabawa z okazji Dnia Dziecka rozpocznie się o godz. 10.00. Wstęp wolny.

„Świnka Peppa” to jeden z najbardziej popularnych seriali dla dzieci w Polsce i na świecie – 5-minutowe odcinki były pokazywane w 180 krajach. Sobotnie wydarzenie w Agorze Bytom to jedyna okazja, aby przeżyć niezapomniane przygody z najsympatyczniejszą ze świnek i spędzić wyjątkowe chwile z okazji święta wszystkich dzieci.

Tego dnia parter galerii handlowej zamieni się w bajkową krainę, w której pojawi się świnka Peppa we własnej osobie. Rozbrykana, ciekawska i uwielbiająca przygody bohaterka odwiedzi Agorę Bytom w towarzystwie swojego brata Georga. Goście specjalni będą pozowali do pamiątkowych zdjęć, które zostaną wydrukowane dla dzieci na miejscu.

Na wielkiej scenie nie zabraknie konkursów, animacji, gier i zabaw. Całość uzupełnią warsztaty plastyczne, malowanie twarzy oraz skręcanie baloników, podczas którego dzieci wyczarują ulubione zwierzątka. Dla najmłodszych przygotowane zostaną również konkursy sprawnościowe i sprawdzające wiedzę (z nagrodami dla wszystkich uczestników).

– Dzień Dziecka w Agorze Bytom obfitować będzie w wiele niesamowitych niespodzianek. Najważniejszą z nich będzie oczywiście obecność Peppy i Georga. Nigdzie indziej rodziny nie znajdą tak licznych atrakcji. Po raz kolejny udowodnimy, że rozrywka może być mądra, rozwijać umiejętności i kreatywność, a przy okazji bawić i zbliżać – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

 

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się 120 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino i sala widowiskowa. Dzieci mogą tu spędzić czas w bezpłatnej, nowoczesnej strefie zabaw Bajtel Plac. Rodzice z dziećmi mają również do dyspozycji pokój, gdzie można przewinąć i nakarmić swojego malucha. Natomiast kilkuletnie dzieci mogą skorzystać z toalet dostosowanych do ich wzrostu. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

 

Dzień Dziecka ze świnką Peppą

Agora Bytom, Plac Tadeusza Kościuszki 1, poziom 0

3 czerwca 2017 r., godz. 10.00-18.00

Wstęp wolny – zapraszamy!

 

Więcej na: www.agorabytom.pl

facebook.com/AgoraBytom

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Dzień Dziecka pełen atrakcji - świnka Peppa odwiedzi Bytom - Balonowe zoo, malowanie twarzy, warsztaty artystyczne, konkursy, a przede wszystkim spotkanie ze świnką Peppą i jej bratem Georgem. To tylko część atrakcji przygotowanych dla wszystkich dzieci, które 3 czerwca odwiedzą Agorę Bytom.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dziecko