LIFESTYLE

Mali pacjenci malowali kubki z wolontariuszami

Mali pacjenci malowali kubki z wolontariuszami
Wolontariusze z Ikano Banku odwiedzili podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dla małych pacjentów przygotowali zajęcia rozwijające kreatywność – wspólne dekorowanie kubków. Przynieśli też kosz kolorowych maskotek, bajek oraz innych

Data publikacji: 2019-02-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Mali pacjenci malowali kubki z wolontariuszami
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Wolontariusze z Ikano Banku odwiedzili podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dla małych pacjentów przygotowali zajęcia rozwijające kreatywność – wspólne dekorowanie kubków. Przynieśli też kosz kolorowych maskotek, bajek oraz innych zabawek.

Mali pacjenci malowali kubki z wolontariuszami - Wolontariusze z Ikano Banku odwiedzili podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dla małych pacjentów przygotowali zajęcia rozwijające kreatywność – wspólne dekorowanie kubków. Przynieśli też kosz kolorowych maskotek, bajek oraz innych zabawek.

Wolontariusze z Ikano Banku odwiedzili podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dla małych pacjentów przygotowali zajęcia rozwijające kreatywność – wspólne dekorowanie kubków. Przynieśli też kosz kolorowych maskotek, bajek oraz tablice do rysowania kredą i mazakami. Nie zabrakło także zabaw, rozmów i głośnego śmiechu.

 

Pod koniec stycznia pracownicy lubelskiego Punktu Obsługi Kredytowej Ikano Banku odwiedzili maluchy przebywające na Oddziale Onkologicznym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Zostali bardzo ciepło przyjęci zarówno przez dzieciaki, jak i rodziców oraz personel.

 

Najważniejszą częścią wizyty był warsztat plastyczny. Małym pacjentom spodobał się pomysł zaprojektowania i wykonania własnych kubków. Jako motywy przewodnie pojawiły się między innymi korony, drzewka, kwiatki, serduszka, chmurki, imiona i zabawne zwierzątka. Młodzi ludzie pomagali dzieciom biorącym udział w zajęciach oraz udekorowali kubki dla tych, które nie mogły dołączyć do zabawy. Maluchy otrzymały również pluszaki i inne zabawki.

 

– Cudownie było zobaczyć, jak na buziach dzieci pojawia się uśmiech. Jesteśmy szczęśliwi, bo udało nam się sprawić, że mali pacjenci choć na chwilę zapomnieli o chorobie – powiedziała Kasia, jedna z wolontariuszek. – Dla nas było to bardzo emocjonujące spotkanie, które dało nam mnóstwo satysfakcji i pozytywnej energii. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli wesprzeć szpital dziecięcy w naszym mieście – dodała Ola, która również brała udział w wydarzeniu. 

 

 

Więcej informacji o Ikano Banku znajdziesz na stronie www.ikanobank.pl.

 

Ikano Bank to szwedzki bank działający w 8 krajach. Należy do Grupy Ikano, która do 1988 roku była częścią IKEA. W Polsce działa od 2010 roku pod nazwą Ikano Bank AB (publ) Spółka Akcyjna Oddział w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na długoterminową relację i zawsze chętnych do pomocy współpracowników Banku. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.ikanobank.pl.

Przeczytaj też!  Smaczna ciąża

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Mali pacjenci malowali kubki z wolontariuszami - Wolontariusze z Ikano Banku odwiedzili podopiecznych Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie. Dla małych pacjentów przygotowali zajęcia rozwijające kreatywność – wspólne dekorowanie kubków. Przynieśli też kosz kolorowych maskotek, bajek oraz innych zabawek.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy