LIFESTYLE

Trwa konkurs rysunkowy „Zabawa to poważna sprawa”

IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym

Data publikacji: 2016-11-07
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Trwa konkurs rysunkowy „Zabawa to poważna sprawa”
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym świecie.

Trwa konkurs rysunkowy „Zabawa to poważna sprawa” - IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym świecie.

 

IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym świecie. Zgłoszenia można przesyłać do 13 listopada br.

Zasady konkursu są proste. Wystarczy, że nasza pociecha narysuje zabawkę swoich marzeń, a skan lub zdjęcie pracy rodzice prześlą w formularzu zgłoszeniowym, dostępnym na stronie internetowej www.zabawymoc.pl Prace można przesyłać jeszcze do 13 listopada 2016 r. Po zgłoszeniu pracy za pomocą formularza na stronie internetowej otrzymamy wirtualny dyplom gotowy do druku. W konkursie mogą wziąć udział dzieci, które nie ukończyły 12 lat. Ogłoszenie wyników polskiej edycji konkursu zaplanowane jest na 6 grudnia br.

Konkurs rysunkowy dla dzieci poprzedza start kampanii IKEA „Zabawa to poważna sprawa”, koncentrującej się na promowaniu i zapewnieniu praw dzieci do zabawy
i rozwoju. Podkreśla korzyści płynące z zabawy, które wpływają na prawidłowy rozwój dzieci. Od zakupu każdej zabawki w czasie trwania kampanii (20.11-24.12), IKEA Foundation przekaże 1 euro na rzecz projektów realizowanych w najbiedniejszych regionach świata, a wspierających rozwój najmłodszych poprzez zabawę i edukację. Wśród organizacji współpracujących z IKEA Foundation są UNICEF, War Child, Room to Read, Handicap International, Special Olympics i Save The Children. 

Przeczytaj też!  Dzieci jedzą zdrowo. Dowiedz się jak ważną role pełnią tłuszcze w diecie dzieci

 

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Trwa konkurs rysunkowy „Zabawa to poważna sprawa” - IKEA po raz kolejny realizuje marzenia dzieci – „ożywia” ich rysunki i zmienia je w pluszowe zabawki. Każda praca zgłoszona do konkursu ma szansę stać się pluszakiem, a Twoje dziecko może zostać projektantem globalnej kolekcji, która trafi na półki sklepów IKEA na całym świecie.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

hastagi na stronie:

#zabawa to powazna sprawa 2020

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy