Na dobry początek

Na dobry początek

Pierwsze dni w domu z noworodkiem bywają trudne. Przewijanie, kąpanie, ulewanie ? Odnalezienie się w nowej sytuacji może zabrać trochę czasu. I chociaż może Wam się wydawać, że nowa rzeczywistość Was przerasta, warto zachować spokój. Nie od dziś bowiem wiadomo, że trening czyni mistrza! Z każdym dniem będzie łatwiej. Zwłaszcza, jeśli zaopatrzycie się w akcesoria ułatwiające opiekę i pielęgnację maleństwa.

Naramiennik do odbijania nowozelandzkiej firmy mum to mum ze sklepu www.babymama.pl

Przewijanie
Przewijanie. To właśnie tej czynności młodzi rodzice poświęcają najwięcej czasu. Aby szybko, komfortowo i higienicznie przewinąć szkraba w każdym miejscu i w każdej sytuacji, warto zaopatrzyć się w specjalną matę do przewijania nowozelandzkiej firmy mum to mum ze sklepu www.babymama.pl. Ta kolorowa i miękka mata doskonale sprawdzi się w każdych warunkach, zapewniając pełną higienę i komfort zmiany pieluszki. Mata została wykonana w 100% z bawełny, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej skóry maluszka. Jest super miękka i chłonna, podszyta nieprzemakalnym nylonem. Doskonale sprawdza się w każdej sytuacji. Dzięki niej aktywni, młodzi rodzice już nie muszą się martwić, gdzie przewiną dziecko i czy warunki zmiany pieluszki będą dostosowane do potrzeb najmłodszych.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Czy wiesz, że problem ulewania dotyka co drugie niemowlę? Za wszystko odpowiedzialny jest niedojrzały jeszcze układ pokarmowy. Aby zapewnić ulewającemu maluszkowi komfort i pełne bezpieczeństwo oraz ograniczyć problem cofania się pokarmu, warto w czasie karmienia niemowlęcia robić krótkie przerwy. W czasie kilkuminutowych przerw przytrzymaj bobasa pionowo ? aby główka pociechy była oparta na Twoim ramieniu i poczekaj aż maluszkowi się odbije. Aby zachować pełną higienę, warto zaopatrzyć się w naramiennik do odbijania nowozelandzkiej firmy mum to mum ze sklepu www.babymama.pl . Dzięki niemu rodzice chronią swoje ubrania przed śliną i pokarmem szkraba, a jednocześnie zapewniają dziecku pełen komfort. Naramiennik został bowiem wykonany z miękkiej i bardzo chłonnej tkaniny, co zapewnia dziecku wygodę trzymania główki i nawet przy intensywnym ślinieniu ochroni buzię dziecka przed występowaniem wysypki i egzemy.

Kąpanie
Kąpiel. Choć na początku budzi przerażenie młodych rodziców ( i maluszka, oczywiście), często z czasem staje się najprzyjemniejszym punktem dnia. Aby kąpiel była istną przyjemnością, właściwie przygotujcie tzw. kącik do kąpieli. Warto mieć w zasięgu ręki kosmetyki, ręcznik i wszystkie potrzebne akcesoria. Myjąc dziecko, pamiętajcie o zachowaniu ostrożności i ? spokoju. Stres nie jest Wam do niczego potrzebny. Pamiętajcie też, by po kąpieli ostrożnie wyjąć maluszka z wanienki i dokładnie osuszyć jego ciało. Najlepiej zacząć od główki, miejsc za uszkami i pod paszkami.
Mamo, tato ? powodzenia!

Authors

Related posts

Top