Bezpieczeństwo przede wszystkim

Twój maluch jest coraz bardziej mobilny? Z radością i z nieskrępowaną ciekawością poznaje świat? Jego głowa pełna jest przeróżnych, nierzadko zaskakujących pomysłów? Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy już dziś!
Chroń przed niebezpieczeństwem
Maluchy nie potrafią racjonalnie określać ryzyka, potencjalnego niebezpieczeństwa i związków przyczynowo ? skutkowych. Dlatego to właśnie Ty, drogi rodzicu, musisz zadbać o bezpieczeństwo swojej pociechy i na co dzień starannie troszczyć się, by bobas nie zrobił sobie krzywdy, odkrywając świat. Chcąc zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo samodzielnych podróży po mieszkaniu, sięgnij po odpowiednie zabezpieczenia. Najlepiej te, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, najwyższą jakością wykonania i gwarantują pełnię bezpieczeństwa.
Bramka inna niż wszystkie
Bramka ochronna to must have w domu każdego samodzielnego malucha. To skuteczny sposób zabezpieczenia schodów, łazienki i innych pomieszczeń, do których nie chcemy, aby maluch wchodził. A że bramka bramce nierówna, warto zwracać uwagę na to, co kupujemy. Najlepszym wyborem są bramki ochronne Lascal KiddyGuard Avant ze sklepu www.babymama.pl. To jedyna bramka na świecie, która jest chroniona patentami, działa na zasadzie rolety i rozwija się do 130cm. Jest bardzo funkcjonalna, łatwa w montażu i w użyciu, a jej wysoką skuteczność gwarantują testy, którym została poddana.
Ze wszech miar bezpieczna
Bramka ochronna Lascal KiddyGuard Avant ze sklepu babymama.pl chroni małych odkrywców świata przed niebezpieczeństwem, spełniając i europejskie, i amerykańskie normy bezpieczeństwa. Bramka została także przetestowana pod względem składu chemicznego. Dzięki temu kupując zabezpieczenie Lascal KiddyGuard Avant, masz 100 % pewności, że produkt
jest w pełni bezpieczny dla dziecka i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji.
Design i bezpieczeństwo
Jest wiele powodów, dla których warto wybrać bramkę ochronną Lascal KiddyGuard Avant ze sklepu babymama.pl. To zabezpieczenie to gwarancja bezpieczeństwa i funkcjonalności ?ubrana? w elegancki design. Żadna inna bramka ochronna nie łączy z powodzeniem piękna i praktyki, żadna inna tak doskonale nie wpasuje się w każdy typ wnętrza, żadnej innej bramki nie zamontujesz z taką łatwością jak Lascal KiddyGuard Avant.
Więcej informacji mamy znajda na stronie: www.babymama.pl

Authors

Related posts

Top