LIFESTYLE

Port Łódź na Dzień Dziecka

Port Łódź na Dzień Dziecka
Z okazji święta najmłodszych, Port Łódź przygotował dla wszystkich maluchów niezapomnianą

Data publikacji: 2018-05-29
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Port Łódź na Dzień Dziecka
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Z okazji święta najmłodszych, Port Łódź przygotował dla wszystkich maluchów niezapomnianą zabawę.

Port Łódź na Dzień Dziecka - Z okazji święta najmłodszych, Port Łódź przygotował dla wszystkich maluchów niezapomnianą zabawę.

Z okazji święta najmłodszych, Port Łódź przygotował dla wszystkich maluchów niezapomnianą zabawę. W Atrium Centrum przez trzy dni – od 1 do 3 czerwca działać będzie Kraina Pluszaków – tajemnicza bajkowa fabryka, w której każde dziecko będzie mogło stworzyć swojego własnego pluszowego przyjaciela. Dodatkowo mnóstwo atrakcji przygotował także Port Łódź Junior.

BAJKOWE MISIE Z SERDUSZKIEM

Towarzysz zabaw, przytulanka do snu, przyjaciel – to wszystko przychodzi nam na myśl, gdy mówimy o pluszowym misiu, ukochanej maskotce wszystkich maluchów. Z okazji Dnia Dziecka, Port Łódź przygotował dla najmłodszych niesamowitą niespodziankę – możliwość stworzenia swojego własnego, osobistego i najbardziej ukochanego pluszowego misia! Każdy pluszak będzie inny, dokładnie taki, jaki wymarzy go sobie dziecko. Ukochane maskotki maluchy będą tworzyć w Fabryce Pluszaków, która pojawi się w Centrum w Atrium (obok sklepu IKEA) od 1 do 3 czerwca w godzinach 11:00 – 18:00. Przez trzy dni, każde dziecko będzie mogło nie tylko misia stworzyć, ale także nadać misiowi najważniejszy atrybut – serduszko.

JAK SIĘ BAWIMY? 

W Krainie Pluszaków funkcjonować będzie kilka stref: krawcowej, animacji, niezwykłej maszyny oraz kolorowego placu zabaw. Dzieci na początek otrzymają materiałowy wykrój misia, następnie w bakowej fabryce za pomocą specjalnej maszyny będzie można wypełnić maskotkę, a potem w strefie krawcowej – zeszyć. Dzieci w strefie animacji przy pomocy opiekunów będą mogły swojemu pluszowemu przyjacielowi dokleić oczy i zawiązać kolorową kokardkę. Jest jeszcze jeden element bez którego żaden miś nie może się obyć! Najmłodsi swoim maskotkom tuż przed zeszyciem będą wkładać serduszko, dzięki któremu misie będą jedyne w swoim rodzaju i najukochańsze!

Przeczytaj też!  ENTitis (ucho, nos, gardło) specjalistyczny produkt wspierający odporność

Z okazji Dnia Dziecka Kraina Pluszaków zaprasza najmłodszych także do wspólnego rysowania, malowania, wyklejania i innych zabaw plastycznych. Na  małych uczestników zabawy czekają przygotowane przez Centrum upominki!

Regulamin „Krainy Pluszaków” dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

MNÓSTWO FRAJDY W „JUNIORZE”!

Sala zabaw Port Łódź Junior Dzień Dziecka świętować będzie przez cały tydzień. Na maluchy czekają szalone konkurencje, jak np. podskoki na jednej nodze, konkurs na najzabawniejszą minę czy zaśpiewanie śmiesznej piosenki! Dodatkowo w „Juniorze” każdego dnia trwać będzie loteria, w której dzieci losować będą pytania lub zadania do wykonania. Dla wszystkich uczestników przygotowane zostały oczywiście kolorowe upominki. Port Łódź Junior zaprasza najmłodszych w wieku od 3 do 10 lat. Sala zabaw czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 20:00, natomiast w weekend od 10:00 do 20:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Port Łódź na Dzień Dziecka - Z okazji święta najmłodszych, Port Łódź przygotował dla wszystkich maluchów niezapomnianą zabawę.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy