Wiadomości branżowe

1, 2, 3… do kąpieli idziesz ty!

Kraków, 23 czerwca 2017

1, 2, 3… do kąpieli idziesz ty!

Brygada CALYPSO gotowa do akcji

Pisk, wrzask, codzienne zmagania przed drzwiami łazienki? Też to znasz? A wiesz, że wieczorna toaleta może być „czystą” przyjemnością dla twojego malucha, a więc również dla ciebie? Wystarczy zadbać o detale…
Zbierz kolekcję bajkowych gąbek do ciała CALYPSO i spraw, by kąpiel stała się wielką, magiczną przygodą, a nie rodzinnym wyzwaniem! Koniec ze łzami i frustracją. Zachęć dziecko do kąpieli i zapewnij mu ogromną radość, a sobie błogi, wieczorny spokój. W doborowym towarzystwie gąbkowych bohaterów Calypso żadne dziecko podczas kąpieli nie będzie się nudzić!
Lady Bunny i Little Bear dodadzą odwagi i błyskawicznie zmyją piekącą pianę z załzawionych oczu, a podczas zmagań z „pienistym potworem” zawsze można liczyć na wsparcie brawurowo skąpanych w gorącej wodzie bohaterów filmu „Fistaszki. Koniec końców – Twojego malucha z kąpielowej opresji wybawi niezastąpiony Snoopy!

Brygada CALYPSO gotowa do kąpielowej akcji!
Lady Bunny i Little Bear od CALYPSO to wyjątkowo miękkie i delikatne rękawice kąpielowe Animal Glove z serii Junior, które pokocha każdy maluch. To nieodłączny element dziecięcych kąpieli – nie tylko myją, ale zapewniają też świetną pacynkową zabawę!
Tak uwielbiane przez dzieci gąbki CALYPSO z bohaterami filmu „Fistaszki” to wyjątkowo miękki kompan dziecięcych kąpieli. Świetnie nadają się do pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt.

Produkty CALYPSO są do kupienia w sklepie internetowym: www.rossmann.pl oraz na www.spontex24.pl/calypso, jak też w hipermarketach oraz drogeriach na terenie całego kraju. Więcej informacji na: www.calypsobeauty.pl.
Informacje dodatkowe
CALYPSO – ekspert od naturalnego piękna skóry!
Uwolnij naturalne piękno w domowym zaciszu. Poczuj się, jak po dniu w nadmorskim SPA lub na plaży!
Calypso to międzynarodowa marka gąbek premium, przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji ciała. Profesjonalne produkty Calypso – ułatwiające codzienną dbałość o higienę i urodę – są dostępne na polskim rynku od ponad 20 lat.
Calypso to ekspert od naturalnego piękna kobiecej skóry! Gąbki i akcesoria kosmetyczne – inspirowane naturą i morzem – to gwarancja zdrowej i świeżej skóry, pozytywnego orzeźwienia i zasłużonego odprężenia, niczym po dniu w nadmorskim SPA czy na plaży!
Różnorodność naturalnych materiałów, z których wykonane są produkty marki Calypso sprawia, że znajdują one wszechstronne zastosowanie w codziennej pielęgnacji – od peelingu i złuszczania, przez masaż, tonizację, regenerację i rewitalizację, aż po demakijaż.
Calypso to produkty, które skutecznie pomagają wydobyć
naturalne piękno kobiecej skóry!

W ofercie Calypso dostępne są nie tylko wysokiej jakości gąbki z celulozy i poliuretanu do pielęgnacji kobiecego ciała, ale również produkty do demakijażu, akcesoria i urządzenia elektryczne do pielęgnacji skóry twarzy i stóp, oraz bajeczne gąbki i myjki dedykowane dzieciom.

www.calypsobeauty.pl

hastagi na stronie:

#ciastolina do kąpieli

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy