LIFESTYLE

Z MROŹNEJ LAPONII WPROST DO GALERII KATOWICKIEJ – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Z MROŹNEJ LAPONII WPROST DO GALERII KATOWICKIEJ – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem - w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, 6

Data publikacji: 2018-12-05
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Z MROŹNEJ LAPONII WPROST DO GALERII KATOWICKIEJ – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem – w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, 6 grudnia.

Z MROŹNEJ LAPONII WPROST DO GALERII KATOWICKIEJ – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem - w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, 6 grudnia.

Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem – w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, 6 grudnia. Dzięki zaawansowanej technologii, na ogromnym ekranie ustawionym w Galerii Katowickiej będzie można połączyć się z Mikołajem i śledzić podróż świątecznego zaprzęgu.

Dzieci, które przez cały rok starały się zasłużyć na nagrodę od Mikołaja, z pewnością nie mogą już doczekać się tego spotkania. 6 grudnia w godzinach od 14:00 do 19:00 w Galerii Katowickiej będzie odbywać się multimedialne widowisko, podczas którego organizatorzy wspólnie ze zgromadzonymi dziećmi skontaktują się z zapracowanym Świętym i będą starać się sprowadzić go do Katowic z zaśnieżonej Laponii. Na poziomie 0 centrum handlowego (w okolicy sklepu RTV Euro AGD) pojawi się strefa z mikołajowym domkiem. To właśnie przed nim pojawi się Mikołaj, od którego najmłodsi otrzymają pamiątkowe pluszaki. Będzie też czas na pamiątkowe zdjęcia i rozmowy. Dodatkowo, by umilić dzieciom oczekiwanie na teleportację Mikołaja, na ogromnym telebimie, zlokalizowanym tuż obok mikołajowego domku, wyświetlane będą bajki.

Aby w ten wyjątkowy, przedświąteczny czas także dorośli poczuli się ważni, Galeria Katowicka przygotowała dla nich niespodzianki. W dniach od 7 do 23 grudnia w godzinach 13:00 – 19:00 do zdobycia co godzinę będzie 10 kart podarunkowych. Za zakupy powyżej 500 zł można będzie otrzymać kartę o wartości 100 zł, a za wydatek powyżej 250 zł kartę o wartości 50 zł.

Przeczytaj też!  Ostatni dzwonek przed pierwszym dzwonkiem na zakupy do szkoły

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Z MROŹNEJ LAPONII WPROST DO GALERII KATOWICKIEJ – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM - Świąteczne dekoracje, magiczna atmosfera oraz multimedialna strefa z wyjątkowym domkiem - w Galerii Katowickiej wszystko jest już gotowe na przybycie Świętego Mikołaja. Czy uda mu się dotrzeć na czas z mroźnej Laponii? Dowiemy się tego już w najbliższy czwartek, 6 grudnia.
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy