LIFESTYLE

Zostań superbohaterem i bądź jak Spider-Man

Zostań superbohaterem i bądź jak Spider-Man
​Wejście na ścianę wieżowca, zatrzymywanie pociągów dłonią lub podnoszenie samochodów – to

Data publikacji: 2018-11-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zostań superbohaterem i bądź jak Spider-Man
Kategoria: Dziecko, LIFESTYLE

​Wejście na ścianę wieżowca, zatrzymywanie pociągów dłonią lub podnoszenie samochodów – to tylko

Zostań superbohaterem i bądź jak Spider-Man - ​Wejście na ścianę wieżowca, zatrzymywanie pociągów dłonią lub podnoszenie samochodów – to tylko

Wejście na ścianę wieżowca, zatrzymywanie pociągów dłonią lub podnoszenie samochodów – to tylko niektóre atrakcje, których będzie można doświadczyć w najbliższą sobotę w Magnolia Park. Podczas imprezy „Zostań Superbohaterem” uczestnicy zbudują świat Spider-Mana i poznają arkana rysowania komiksów. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Już 17 listopada dzieci i młodzież przeniosą się w świat znany z filmów i komiksów za sprawą wydarzenia „Zostań Superbohaterem” organizowanej w Magnolia Park. Do dyspozycji uczestników organizatorzy oddają cztery strefy: Hasbro, Lego, Zabaw Superbohatera i Komiksu.

 

W pierwszej strefie na dzieci czekać będą atrakcje i zabawki Hasbro. Z pewnością nie zabraknie figurek przedstawiających postaci ze świata Marvela. W strefie wyświetlona zostanie zapowiedź filmu „Spider-Man Uniwersum”, który do kin wchodzi 25 grudnia. Uczestnicy wezmą udział w konkursach, w których do wygrania będą nagrody filmowe.

 

W strefie Lego dzieci zbudują z klocków świat Spider-Mana. Z kolei w strefie Zabaw Superbohatera czeka na nie dmuchana ścianka wspinaczkowa i niezwykły Pokój Amesa oraz iluzje 3D. Nietuzinkowy pokój to przestrzeń wykorzystująca złudzenie optyczne, dzięki którym można zobaczyć świat z zupełnie nowej perspektywy. Taki mechanizm wykorzystywany był np. przy produkcji „Władcy Pierścieni”. W całej Polsce znajdują się tylko dwa takie pokoje, jeden z nich w Centrum Nauki Kopernik. – W tej strefie dzieci będą też mogły poczuć dreszczyk emocji. Niczym superbohaterowie znajdą się na ścianie wieżowca, własną dłonią zatrzymają pociąg oraz podniosą samochód. Wszystko to za sprawą niezwykłych iluzji w 3D – zachęca Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

 

W strefie komiksu czekają natomiast: szkółka rysowania komiksów (warsztaty poprowadzą profesjonaliści) oraz malowanie twarzy. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i dostępne dla chętnych w godzinach od 11:00 do 18:00 na placu przed Empikiem. Wydarzenie  kierowane jest do dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 14 lat. 

Przeczytaj też!  Odkryj sposób mam na mniam – z warzywami!

– „Spider-Man Uniwersum” zapowiada się na największy animowany hit okresu około świątecznego. Już teraz zapraszam na premierę do kina Helios. A w oczekiwaniu na film, warto odwiedzić nas 17 listopada, żeby poczuć, jak to jest mieć supermoc – dodaje Tomasz Waszkiewicz.

 

Magnolia Park jest gospodarzem różnego rodzaju spotkań i wydarzeń dla dzieci i młodzieży, takich jak wystawa figur Playmobil, warsztaty „Eko z klasą”, ogólnopolskie zawody szermiercze młodzików i dzieci czy mistrzostwa przedszkolaków w piłce nożnej. Magnolię odwiedził w tym roku Strażak Sam i Świnka Peppa w towarzystwie Georga. Ponadto w galerii znajdują się sklepy z zabawkami i ubraniami dla maluchów, takie jak Smyk, Playmobil, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest także sala zabaw Labibu. Dużą popularnością cieszy się centrum aktywności Siemacha Spot dla dzieci i młodzieży. W tegorocznym rankingu najbardziej przyjaznych galerii dzieciom, Magnolia Park zajęła pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku.

 

Zostań Superbohaterem

17 listopada 2018 r., godz. 11.00-18.00

Magnolia Park, Wrocław – ul. Legnicka 58

Wstęp wolny – zapraszamy!

Źródło wiadomości: Biuro prasowe
Załącznik:Zostań superbohaterem i bądź jak Spider-Man - ​Wejście na ścianę wieżowca, zatrzymywanie pociągów dłonią lub podnoszenie samochodów – to tylko
Hashtags:
#Dziecko, #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy