Allen & Overy wyróżnione przez Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Kancelaria Allen & Overy, została wyróżniona przez Stowarzyszenie SOS Wioski dziecięce w Polsce. Na uroczystym spotkaniu świątecznym w Hotelu Marriott nagrodę z rąk Barbary Rajkowskiej Prezesa Zarządu Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce odebrał  Przemysław Kozdój Senior Associate Allen & Overy.

Celem Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce jest zapewnienie  osieroconymi i opuszczonymi dzieciom pełnego miłości domu. Jego zrealizowanie, jak twierdzą pracownicy Stowarzyszenia,  nie byłoby możliwe bez zaangażowania partnerów korporacyjnych takich jak Allen & Overy.

Kancelaria została wyróżniona  za bezinteresowną pomoc oraz merytoryczne i eksperckie wsparcie pracowników Stowarzyszenia. Zaproszeni na uroczystość goście wzięli udział w loterii, w której można było wygrać piękne prace  autorstwa podopiecznych SOS Wiosek Dziecięcych. Jedną z nich wylosował przedstawiciel Allen & Overy Przemysław Kozdój.

 

***

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce to organizacja dobroczynna, która działa na rzecz umacniania rodzin zagrożonych rozpadem oraz opiekuje się opuszczonymi i osieroconymi dziećmi. Obecnie ma 1250 podopiecznych i prowadzi:

? 4 SOS Wioski Dziecięce w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie

? 3 Młodzieżowe Wspólnoty Mieszkaniowe w Kraśniku, Siedlcach i Koszalinie oraz Dom Młodzieży w Lublinie

? 3 Rodzinne Domy Czasowego Pobytu - dwa w Biłgoraju i jeden w Ustroniu

? 10 Programów Umacniania Rodziny w Lublinie oraz gminach Karlino, Biłgoraj i Skórzec.

 

Stowarzyszenie jest częścią międzynarodowej organizacji SOS-Kinderdorf International, obecnej w 132 krajach na całym świecie. Więcej informacji www.wioskisos.org

Źródło SOS Wioski Dziecięce. Dostarczył netPR.pl

Related posts

Top