Ciastolina

Super gadżety dla najmłodszych

Specjalnie z myślą o najmłodszych przedstawiamy kilka ciekawych produktów, jakie pojawiły się w sklepie www.babymama.pl Z pewnością ułatwią one mamom opiekę nad dzieckiem, a dziecku sprawią wielką frajdę.

Bezpieczeństwo w wannie to podstawa. Moby Skip Hop to gumowa osłona, która bawi malucha w kąpieli jednocześnie chroniąc jego główkę przed uderzeniem w kran. Nowocześnie zaprojektowana osłona pasuje ? dzięki specjalnemu mocowaniu ? do większości baterii, a ogon wieloryba umożliwia odwieszenie osłony do wyschnięcia.

Każde dziecko ma kilka zabawek do kąpieli. Co z nimi zrobić gdy dziecko wyjdzie w wanny? Problem też pomoże rozwiązać Organizer kąpielowy TUBBY Skip Hop – jest miękki, elastyczny, i zostaje tam, gdzie chcesz! Jest to specjalny pojemnik na zabawki, zrobiony jest z siatki i neoprenu. Pozwala zabawkom szybko wyschnąć po harcach w kąpieli i zapobiega rozwojowi pleśni. Jego elastyczny, szeroki otwór sprawia, że zabawki są łatwe do znalezienia i złapania. Sama torba łatwo daje się zdjąć do czyszczenia ? przyssawki pozostają przyczepione do ściany.

Po kąpieli przychodzi czas na ułożenie fryzury maluchowi. Zestaw do czesania Hare Skip Hop idealnie się do tego nadaje. Uszy zajączka to przydatna szczotka i grzebień ? każde z miękką rączką. Przyjemne w dotyku włosie szczotki jest delikatne dla główki dziecka, a grzebień z rzadkimi zębami sprawia, że rozczesanie splątanych włosów zajmuje mało czasu.. Twój maluch może pozachwycać się swoją nową fryzurą patrząc w okrągłe, bezpieczne lusterko umieszczone na spodzie zajączka!

Każdy rodzic wie doskonale, ile czasu zajmuje szukanie wszystkich potrzebnych produktów do pielęgnacji maluszka. Pojemnik -organizer Toolbox Skip Hop to odpowiedź na bałagan i zbyt małą ilość miejsca w pokoju dziecięcym. Pojemnik będący zawsze pod ręką ? mieści do 12 pieluch oraz sporą ilość kremów, maści, wacików i innych niezbędnych rzeczy. Poręczny uchwyt ułatwia przenoszenie pojemnika z miejsca na miejsce. Dwie kieszenie boczne można łatwo odczepić, zaś dwie szuflady zmieszczą rozmaite drobiazgi.

Osłona na kran Moby Skip Hop cena: 59 pln
Organizer kąpielowy TUBBY Skip Hop cena: 89 pln
Zestaw do czesania Hare Skip Hop cena: 89 pln
Pojemnik organizer Toolbox Skip Hop cena: 159 pln

Wszytkie produkty są dostępne w sklepie www.babymama.pl

hastagi na stronie:

#ciastolina dla najmlodszych #pojemnik-organizer toolbox

Similar Posts