Delikatny balsam

Zwalcz infekcję, naturalnie!

Tegoroczna zima sprzyja szerzeniu się infekcji. Najbardziej cierpią na tym najmłodsi. Kształtujący się dopiero układ odpornościowy niemowląt i młodszych dzieci nie jest w stanie poradzić sobie z ogromną ilością zarazków krążących wokół. Aby zminimalizować ryzyko zachorowania malucha, warto na co dzień wspomagać pracę układu immunologicznego dziecka. Co jednak robić, gdy infekcja, mimo wszystko, dopadnie naszą pociechę?

Bądź przygotowana
Infekcje zwykle atakują nas niespodziewanie. Warto zatem być odpowiednio przygotowanym i zawczasu skompletować domową apteczkę. Tylko zdecydowane działanie może zapobiec rozwojowi infekcji i szybko postawi malucha na nogi – bez konieczności stosowania antybiotyku. Od czego więc zacząć? Od naturalnych metod udrażniania dróg oddechowych maluszka i smarowania klatki piersiowej pociechy organicznym balsamem ułatwiającym oddychanie Bentley Organic, który można stosować już od 3. miesiąca życia dziecka.

Pokonać infekcję
Katar u niemowlaka to nie lada problem. Kłopoty z oddychaniem zwykle oznaczają problemy z zabawą, z jedzeniem, ze spaniem i z regeneracją małego organizmu. A to zaledwie część przeziębieniowych dolegliwości. Zakatarzony maluszek często bywa rozdrażniony, ospały, niechętny do nabywania kolejnych umiejętności psychoruchowych. Aby szybko zlikwidować problem i przynieść dziecku prawdziwą ulgę, warto stosować balsamy ułatwiające oddychanie. Dlaczego mamy tak chętnie stosują organiczny balsam ułatwiający oddychanie Bentley Organic? Bo mają pełną gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa użycia. Ten delikatny balsam jest w pełni dostosowany do potrzeb najmłodszych i jest w 95 % złożony ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Naturalnie i bezpiecznie udrażnia drogi oddechowe malucha i skutecznie zwalcza infekcję.

Jak stosować
Delikatny balsam ułatwiający oddychanie Bentley Organic z olejkiem eukaliptusowym udrożni zatkane drogi oddechowe, w mig przynosząc maluszkowi ulgę. Wystarczy niewielką ilość balsamu wsmarować w klatkę piersiową pociechy i już. Stosując organiczny balsam Bentley Organic, masz pewność, że dbasz o swoją pociechę najlepiej jak to możliwe. Balsam jest wolny od toksycznych substancji chemicznych, m.in. pochodnych ropy naftowej. A to daje Ci gwarancję, że delikatna skóra Twojego dziecka jest pod opieką najlepszych specjalistów.

Więcej informacji rodzice znajdą na stronie www.bentleyorganic.pl
Cena: 35 pln / 50 g www.bentleyorganic.pl

Authors

Related posts

Top