Biust przyszłej mamy

Biustonosz dla mamy karmiącej

Biust przyszłej mamy zmienia się z tygodnia na tydzień. Bolesność piersi, wrażliwość na dotyk i coraz większy rozmiar ? to z tym muszą na co dzień zmagać się kobiety spodziewające się narodzin dziecka. Po porodzie wcale nie jest łatwiej. Zastój pokarmu, zbyt dużo lub zbyt mało mleka, ból piersi, pękające brodawki – mamy karmiące wiedzą, jak wiele zagrożeń i nieprzyjemności czyha na ich biusty. Jednak większości z tych problemów możesz uniknąć. Jak? Kupując biustonosz zaprojektowany specjalnie z myślą o mamach karmiących. To najlepsza inwestycja w zdrowie piersi i komfort karmienia.
Biustonosz do karmienia Original Plus Bravado cena: 159 pln www.babymama.pl

Kiedy kupić
Stanik do karmienia piersią najlepiej kupić na moment przed porodem. Tylko wtedy masz największą pewność, że biust nie powiększy się znacząco, a zakup będzie trafiony.

O czym pamiętać
Kupując biustonosz, kieruj się następującą zasadą: od aktualnego obwodu pod biustem odejmij 10 cm ( to naturalne, że obwód pod piersiami zmniejsza się zaraz po porodzie), miseczka biustonosza do karmienia powinna zaś być o rozmiar większa. Gdy Twoje piersi zaczną produkować pokarm, biust zwiększy swój rozmiar. I rozmiar ten będzie się zmieniać niemal cały czas. Najpierw będzie mieć to związek z procesem stabilizacji laktacji, a potem będzie zależne od tego, czy w danym momencie jesteś przed, czy po karmieniu. Właśnie dlatego warto zaopatrzyć się w bieliznę, która będzie się w pełni dostosowywać do aktualnych potrzeb Twojego organizmu ? taką jak biustonosz do karmienia Bravado Original model Plus ze sklepu www.babymama.pl To idealne rozwiązanie dla mam z większym biustem. Ten komfortowy, bawełniany biustonosz dopasuje się do Twoich zmieniających się kształtów. Jak to możliwe? To proste! Każdy rozmiar Original pasuje na 2-3 rozmiary pod biustem i na 2-3 rozmiary miseczek.

Większe piersi ? większy problem?
Już przed ciążą mogłaś poszczycić się sporym biustem? W czasie ciąży Twoje piersi jeszcze bardziej urosły? Coraz trudniej o dobry biustonosz? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Specjalnie z myślą o mamach karmiących posiadających duże piersi powstał biustonosz do karmienia Bravado Original model Plus. To idealne rozwiązanie dla wszystkich tych kobiet, które potrzebują mocniejszego podtrzymania cięższych piersi. Biustonosz został tak zaprojektowany, aby doskonale wspierać środkowy i górny odcinek pleców i równomierne rozłożyć ciężaru. Dzięki czemu mamy pozbywają się problemu bolących pleców, piersi są doskonale podtrzymane, co gwarantuje im zdrowie i piękny wygląd.
Biustonosz do karmienia Original Plus Bravado cena: 159 pln www.babymama.pl

Authors

Related posts

Top