Jesienne motywy w dziecięcym pokoju

Jesienne motywy w dziecięcym pokoju

Wesołe wiewiórki szykujące zimowe zapasy, czerwone muchomorki, czy misie kładące się do snu, to jesienne motywy pojawiające się wśród produktów ze sklepu zyrafyzszafy.pl. A dodatkowo na jesienne chłody ciepłe, wełniane kocyki z Pippi, idealne.

Za oknem robi się coraz ciemniej. Powoli brakuje nam słońca. Co zrobić, żeby pokój dziecięcy stał się ciepłym i przytulnym miejscem dla naszych maluchów? Pomoże w tym odpowiednie oświetlenie, które stworzy nastrój, nada wnętrzu charakter i sprawi, że pokój stanie się przytulny.

Miękkie, rozproszone światło dają przede wszystkim lampki, które sprawdzą się zarówno przy usypaniu dziecka, jaki i podczas dobrej zabawy. Jedne z najmodniejszych w tym sezonie to cudownie kiczowate lampki wiewiórki firmy Heico. Zresztą wiewiórki to motyw pojawiających się także na naklejkach naściennych francuskiej firmy Mimi?lou, która łączy design z dziecięcym światem fantazji.

A przed jesiennymi chłodami ochronią nas niezwykle ciepłe wełniane kocyki z Pippi. Wykonane z wysoką starannością produkty szwedzkiej firmy Micki sprawdzą się również jako narzuta na dziecięce łóżko.

Jednak zanim zaczniemy zastanawiać się nad dekorowaniem pokoju dziecięcego powinniśmy zastanowić się co spodoba się naszemu malcowi i oczywiście zapytać go o zdanie. To on będzie spędzał tu większość czasu i ważne, żeby czuł się z tym dobrze o każdej porze roku.

Żyrafy z Szafy
www.zyrafyzszafy.pl

Marta Wronowska: [email protected]

Paulina Matuszak: [email protected]

Tel. +48 606 159 213

Authors

Related posts

Top